De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0486/57.11.07:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
01-09-2018 15:00 KVV.ARDENNEN BAMBRUGGE
0 - 0
08-09-2018 15:00 BAMBRUGGE HO.KALKEN
3 - 2
15-09-2018 14:30 JONG ZULTE BAMBRUGGE
0 - 6
22-09-2018 15:00 BAMBRUGGE KVE.DRONGEN A
1 - 3
29-09-2018 15:00 ELENE-GROTENBERGE BAMBRUGGE
4 - 2
06-10-2018 15:00 BAMBRUGGE DENDERMONDE A
4 - 2
13-10-2018 15:00 FC.VOORDE APPELTERRE BAMBRUGGE
AMC
20-10-2018 15:00 BAMBRUGGE SP.WAASMUNSTER
3 - 4
27-10-2018 15:00 SK.LOCHRISTI A BAMBRUGGE
3 - 3
03-11-2018 14:30 BAMBRUGGE K.FC.EENDR.ZELE
5 - 1
10-11-2018 14:30 BAMBRUGGE SOTTEGEM
  -  
16-11-2018 20:00 AALTER BAMBRUGGE
  -  
24-11-2018 14:30 BAMBRUGGE EXC.MARIAKERKE A
  -  
30-11-2018 20:00 K.VK.NINOVE BAMBRUGGE
  -  
08-12-2018 14:30 BAMBRUGGE ADEGEM A
  -  
15-12-2018 14:30 BAMBRUGGE KVV.ARDENNEN
  -  
05-01-2019 14:30 HO.KALKEN BAMBRUGGE
  -  
12-01-2019 14:30 BAMBRUGGE JONG ZULTE
  -  
18-01-2019 20:00 KVE.DRONGEN A BAMBRUGGE
  -  
26-01-2019 15:00 BAMBRUGGE ELENE-GROTENBERGE
  -  
02-02-2019 14:00 DENDERMONDE A BAMBRUGGE
  -  
09-02-2019 15:00 BAMBRUGGE FC.VOORDE APPELTERRE
AMC
16-02-2019 14:00 SP.WAASMUNSTER BAMBRUGGE
  -  
23-02-2019 15:00 BAMBRUGGE SK.LOCHRISTI A
  -  
08-03-2019 20:00 K.FC.EENDR.ZELE BAMBRUGGE
  -  
15-03-2019 20:15 SOTTEGEM BAMBRUGGE
  -  
23-03-2019 15:00 BAMBRUGGE AALTER
  -  
29-03-2019 20:00 EXC.MARIAKERKE A BAMBRUGGE
  -  
06-04-2019 15:00 BAMBRUGGE K.VK.NINOVE
  -  
12-04-2019 20:00 ADEGEM A BAMBRUGGE
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KVE.DRONGEN A 10 7 2 1 45 21 24 23
2 SK.LOCHRISTI A 9 6 3 0 39 14 25 21
3 ADEGEM A 10 6 1 3 28 27 1 19
4 ELENE-GROTENBERGE 9 5 1 3 38 20 18 16
4 K.VK.NINOVE 9 5 1 3 24 14 10 16
4 K.FC.EENDR.ZELE 9 5 1 3 23 22 1 16
7 AALTER 9 4 3 2 29 16 13 15
8 BAMBRUGGE 9 4 2 3 27 19 8 14
9 HO.KALKEN 10 4 0 6 37 41 -4 12
10 JONG ZULTE 10 3 2 5 18 35 -17 11
11 KVV.ARDENNEN 10 2 5 3 24 25 -1 11
12 SP.WAASMUNSTER 9 3 1 5 20 33 -13 10
13 EXC.MARIAKERKE A 9 3 0 6 18 30 -12 9
14 DENDERMONDE A 9 1 0 8 12 39 -27 3
15 SOTTEGEM 9 0 2 7 18 44 -26 2
16 FC.VOORDE APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

Ander nieuws uit Erpe-Mere

18 november 2018

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone053/62.74.00 Kantine

Phone0486/57.11.07 Jeugdvoorzitter Lieven Welleman

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2018   |  Joomla Templates by Joomzilla.com