De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0495/25.28.61:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 BAMBRUGGE BORSBEKE
7 - 0
09-09-2017 15:00 SK.DENDERHOUTEM BAMBRUGGE
0 - 5
16-09-2017 14:30 BAMBRUGGE KLUISBERGEN SP. A
8 - 0
23-09-2017 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE A BAMBRUGGE
1 - 10
30-09-2017 15:00 BAMBRUGGE GAVERE-ASPER
6 - 0
07-10-2017 15:00 MEERBEKE BAMBRUGGE
0 - 6
14-10-2017 15:00 BAMBRUGGE MUNKZWALM A
4 - 1
21-10-2017 15:00 BURST BAMBRUGGE
1 - 2
28-10-2017 15:00 BAMBRUGGE EINE
4 - 1
04-11-2017 14:30 JONG ZULTE BAMBRUGGE
1 - 4
11-11-2017 14:30 BAMBRUGGE WINDEKE
2 - 0
18-11-2017 14:30 SV.G.BERGEN BAMBRUGGE
0 - 8
25-11-2017 14:30 BAMBRUGGE EDEBOYS
  -  
02-12-2017 14:30 BAMBRUGGE WINNIK A
  -  
08-12-2017 19:30 MACHELEN A BAMBRUGGE
  -  
16-12-2017 14:00 BORSBEKE BAMBRUGGE
  -  
06-01-2018 14:30 BAMBRUGGE SK.DENDERHOUTEM
  -  
12-01-2018 19:30 KLUISBERGEN SP. A BAMBRUGGE
  -  
20-01-2018 15:00 BAMBRUGGE GIJZEL-OOSTERZELE A
  -  
27-01-2018 15:00 GAVERE-ASPER BAMBRUGGE
  -  
03-02-2018 15:00 BAMBRUGGE MEERBEKE
  -  
17-02-2018 15:00 MUNKZWALM A BAMBRUGGE
  -  
24-02-2018 15:00 BAMBRUGGE BURST
  -  
02-03-2018 20:00 EINE BAMBRUGGE
  -  
10-03-2018 15:00 BAMBRUGGE JONG ZULTE
  -  
16-03-2018 19:30 WINDEKE BAMBRUGGE
  -  
24-03-2018 15:00 BAMBRUGGE SV.G.BERGEN
  -  
14-04-2018 15:00 EDEBOYS BAMBRUGGE
  -  
21-04-2018 15:00 WINNIK A BAMBRUGGE
  -  
28-04-2018 15:00 BAMBRUGGE MACHELEN A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE 12 12 0 0 66 5 61 36
2 MACHELEN A 12 9 2 1 47 14 33 29
3 KLUISBERGEN SP. A 12 7 3 2 44 31 13 24
4 GAVERE-ASPER 12 7 0 5 33 33 0 21
5 WINNIK A 12 6 2 4 32 19 13 20
5 BORSBEKE 12 6 2 4 28 31 -3 20
7 WINDEKE 11 6 0 5 36 22 14 18
8 MUNKZWALM A 12 5 3 4 30 22 8 18
9 JONG ZULTE 12 5 1 6 28 21 7 16
10 EINE 12 4 2 6 34 33 1 14
11 EDEBOYS 12 4 1 7 25 38 -13 13
11 BURST 12 4 1 7 19 35 -16 13
13 SK.DENDERHOUTEM 11 3 1 7 19 42 -23 10
14 SV.G.BERGEN 12 2 1 9 19 57 -38 7
15 GIJZEL-OOSTERZELE A 9 1 2 6 10 39 -29 5
16 MEERBEKE 11 1 1 9 14 42 -28 4

Ander nieuws uit Erpe-Mere

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone 053/62.74.00 Kantine

Phone0495/25.28.61 Jeugdcoördinator Geert

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2017 RacingBambrugge   |  Bezoek ons op www.RacingBambrugge.be