De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0495/25.28.61:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :

Deze categorie bevat geen artikelen. Indien subcategorieën getoond worden op deze pagina kunnen deze artikelen bevatten.

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 FC.WETTEREN B NIV.2 BAMBRUGGE A NIV.2
2 - 0
09-09-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 DOGGEN NIV.3
2 - 0
16-09-2017 10:30 KERKSKEN NIV.2 BAMBRUGGE A NIV.2
4 - 1
23-09-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 ST.DENIJS A NIV.3
0 - 1
30-09-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B NIV.2 BAMBRUGGE A NIV.2
7 - 0
07-10-2017 13:30 MOORTSELE NIV.2 BAMBRUGGE A NIV.2
1 - 1
14-10-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 E.HOUTEM NIV.2
9 - 4
21-10-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 FC.WETTEREN B NIV.2
2 - 4
28-10-2017 16:45 DOGGEN NIV.3 BAMBRUGGE A NIV.2
5 - 1
04-11-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 KERKSKEN NIV.2
6 - 3
11-11-2017 13:30 ST.DENIJS A NIV.3 BAMBRUGGE A NIV.2
4 - 2
18-11-2017 12:45 BAMBRUGGE A NIV.2 K.VC.JONG LEDE B NIV.2
0 - 3
25-11-2017 12:15 BAMBRUGGE A NIV.2 MOORTSELE NIV.2
  -  
02-12-2017 17:00 E.HOUTEM NIV.2 BAMBRUGGE A NIV.2
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.VC.JONG LEDE B NIV.2 12 9 1 2 40 11 29 28
2 FC.WETTEREN B NIV.2 12 9 0 3 23 15 8 27
3 ST.DENIJS A NIV.3 12 8 2 2 39 23 16 26
4 DOGGEN NIV.3 12 7 1 4 38 24 14 22
5 E.HOUTEM NIV.2 11 3 1 7 27 38 -11 10
5 BAMBRUGGE A NIV.2 12 3 1 8 24 38 -14 10
5 KERKSKEN NIV.2 11 3 1 7 24 45 -21 10
8 MOORTSELE NIV.2 12 0 1 11 13 44 -31 1

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 BORSBEKE NIV.1
3 - 0
16-09-2017 12:15 BAMBRUGGE B NIV.1 VLIERZELE NIV.1
3 - 3
23-09-2017 11:00 MERE B NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
5 - 2
27-09-2017 19:30 MASSEMEN NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
1 - 6
30-09-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1
6 - 2
07-10-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1
AMC
14-10-2017 10:00 SCHOONAARDE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
5 - 0
21-10-2017 11:15 BORSBEKE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
5 - 3
28-10-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 MASSEMEN NIV.1
2 - 5
04-11-2017 14:30 VLIERZELE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
2 - 5
11-11-2017 12:15 BAMBRUGGE B NIV.1 MERE B NIV.1
4 - 4
18-11-2017 10:00 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
3 - 3
25-11-2017 14:00 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
AMC
02-12-2017 12:15 BAMBRUGGE B NIV.1 SCHOONAARDE NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SCHOONAARDE NIV.1 10 8 0 2 32 12 20 24
2 MERE B NIV.1 10 7 2 1 49 18 31 23
3 BAMBRUGGE B NIV.1 11 4 3 4 37 35 2 15
4 MASSEMEN NIV.1 9 3 3 3 19 28 -9 12
5 BORSBEKE NIV.1 9 3 0 6 14 23 -9 9
6 VLIERZELE NIV.1 11 2 2 7 13 35 -22 8
7 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1 10 1 4 5 21 34 -13 7
8 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0

TRAININGEN

  • MAANDAG     19u30 - 21u00

  • WOENSDAG   19u30 - 21u00

KLEEDKAMER Nr. 1* + 4
TERREIN B

Dimitri Van Nieuwenhove

Dimitri Van Nieuwenhove

Trainer U17
0471/98.38.15
dvannieuwenhove@ompartners.com
Jari Bauwens

Jari Bauwens

Trainer U16
0496/82.52.62
jari.b.fcvd@hotmail.com

Ander nieuws uit Erpe-Mere

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone 053/62.74.00 Kantine

Phone0495/25.28.61 Jeugdcoördinator Geert

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2017 RacingBambrugge   |  Bezoek ons op www.RacingBambrugge.be