De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0495/25.28.61:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :

Deze categorie bevat geen artikelen. Indien subcategorieën getoond worden op deze pagina kunnen deze artikelen bevatten.

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 BAMBRUGGE BORSBEKE
7 - 0
09-09-2017 15:00 SK.DENDERHOUTEM BAMBRUGGE
0 - 5
16-09-2017 14:30 BAMBRUGGE KLUISBERGEN SP. A
8 - 0
23-09-2017 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE A BAMBRUGGE
  -  
30-09-2017 15:00 BAMBRUGGE GAVERE-ASPER
  -  
07-10-2017 15:00 MEERBEKE BAMBRUGGE
  -  
14-10-2017 15:00 BAMBRUGGE MUNKZWALM A
  -  
21-10-2017 15:00 BURST BAMBRUGGE
  -  
28-10-2017 15:00 BAMBRUGGE EINE
  -  
04-11-2017 14:30 JONG ZULTE BAMBRUGGE
  -  
11-11-2017 14:30 BAMBRUGGE WINDEKE
  -  
18-11-2017 14:30 SV.G.BERGEN BAMBRUGGE
  -  
25-11-2017 14:30 BAMBRUGGE EDEBOYS
  -  
02-12-2017 14:30 BAMBRUGGE WINNIK A
  -  
08-12-2017 19:30 MACHELEN A BAMBRUGGE
  -  
16-12-2017 14:30 BORSBEKE BAMBRUGGE
  -  
06-01-2018 14:30 BAMBRUGGE SK.DENDERHOUTEM
  -  
12-01-2018 19:30 KLUISBERGEN SP. A BAMBRUGGE
  -  
20-01-2018 15:00 BAMBRUGGE GIJZEL-OOSTERZELE A
  -  
27-01-2018 15:00 GAVERE-ASPER BAMBRUGGE
  -  
03-02-2018 15:00 BAMBRUGGE MEERBEKE
  -  
17-02-2018 15:00 MUNKZWALM A BAMBRUGGE
  -  
24-02-2018 15:00 BAMBRUGGE BURST
  -  
02-03-2018 20:00 EINE BAMBRUGGE
  -  
10-03-2018 15:00 BAMBRUGGE JONG ZULTE
  -  
16-03-2018 19:30 WINDEKE BAMBRUGGE
  -  
24-03-2018 15:00 BAMBRUGGE SV.G.BERGEN
  -  
14-04-2018 15:00 EDEBOYS BAMBRUGGE
  -  
21-04-2018 15:00 WINNIK A BAMBRUGGE
  -  
28-04-2018 15:00 BAMBRUGGE MACHELEN A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE 3 3 0 0 20 0 20 9
2 MACHELEN A 3 2 1 0 13 5 8 7
2 MUNKZWALM A 3 2 1 0 6 3 3 7
4 WINDEKE 2 2 0 0 11 3 8 6
4 GAVERE-ASPER 3 2 0 1 8 8 0 6
6 EINE 3 1 1 1 7 5 2 4
6 GIJZEL-OOSTERZELE A 2 1 1 0 6 5 1 4
6 EDEBOYS 3 1 1 1 8 8 0 4
6 BURST 3 1 1 1 6 8 -2 4
6 KLUISBERGEN SP. A 3 1 1 1 9 13 -4 4
11 JONG ZULTE 3 1 0 2 4 5 -1 3
11 BORSBEKE 3 1 0 2 6 16 -10 3
13 WINNIK A 3 0 1 2 3 6 -3 1
13 MEERBEKE 3 0 1 2 5 9 -4 1
13 SV.G.BERGEN 3 0 1 2 6 12 -6 1
16 SK.DENDERHOUTEM 3 0 0 3 2 14 -12 0

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 BORSBEKE NIV.1
3 - 0
09-09-2017 14:30 MASSEMEN NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
PP
16-09-2017 12:15 BAMBRUGGE B NIV.1 VLIERZELE NIV.1
3 - 3
23-09-2017 11:00 MERE B NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
  -  
30-09-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1
  -  
07-10-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1
AMC
14-10-2017 10:00 SCHOONAARDE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
  -  
21-10-2017 13:00 BORSBEKE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
  -  
28-10-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 MASSEMEN NIV.1
  -  
04-11-2017 14:30 VLIERZELE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
  -  
11-11-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 MERE B NIV.1
  -  
18-11-2017 10:00 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
  -  
25-11-2017 14:00 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1 BAMBRUGGE B NIV.1
AMC
02-12-2017 12:45 BAMBRUGGE B NIV.1 SCHOONAARDE NIV.1
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MERE B NIV.1 2 2 0 0 14 3 11 6
2 BAMBRUGGE B NIV.1 2 1 1 0 6 3 3 4
2 MASSEMEN NIV.1 2 1 1 0 4 1 3 4
2 VLIERZELE NIV.1 3 1 1 1 6 8 -2 4
5 SCHOONAARDE NIV.1 2 1 0 1 6 4 2 3
6 SERSK.-SCHELLEB. NIV.1 3 0 1 2 3 12 -9 1
7 BORSBEKE NIV.1 2 0 0 2 0 8 -8 0
7 GIJZEL-OOSTERZELE NIV.1 0 0 0 0

TRAININGEN

  • MAANDAG     19u30 - 21u00

  • WOENSDAG   19u30 - 21u00

KLEEDKAMER Nr. 1* + 4
TERREIN B

Dimitri Van Nieuwenhove

Dimitri Van Nieuwenhove

Trainer U17
0471/98.38.15
dvannieuwenhove@ompartners.com
Jari Bauwens

Jari Bauwens

Trainer U17
0496/82.52.62
jari.b.fcvd@hotmail.com

Ander nieuws uit Erpe-Mere

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone 053/62.74.00 Kantine

Phone0495/25.28.61 Jeugdcoördinator Geert

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2017 RacingBambrugge   |  Bezoek ons op www.RacingBambrugge.be